• Trakovická loptička 2018

• Dňa 28. 2. 2018 sa v telocvični ZŠ s MŠ Trakovice uskutočnil 11. ročník stolno-tenisového turnaja – Trakovická loptička. Turnaj bol aj 6-krát spomienkou na Martina Jankecha – žiaka našej školy a hráča OSTK Malženice, ktorý tragicky zahynul. Turnaja sa zúčastnilo 23 žiakov (18 chlapcov a 5 dievčat) zo 7 škôl (Trakovice, Jaslovské Bohunice, Bučany, Leopoldov, Žlkovce, CZŠ Hlohovec a ZŠ Benkova Nitra). Turnaj starších žiakov vyhral Tibor Matovič (ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice). Turnaj dievčat vyhrala Lucia Čapkovičová (ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice). Turnaj mladších žiakov vyhral Matej Cepka (ZŠ Žlkovce). Z našich žiakov bola Viktória Nemčeková v kategórii dievčat na 3. mieste a v kategórii mladších žiakov Tomáš Krajčovič skončil na 2. mieste.

• Darujte 2 percentá dane

• V týchto dňoch rozdávame žiakom tlačivá na 2 percentá. Darujte nášmu Rodičovskému združeniu pri našej škole 2 percentá z daní. Vopred ďakujeme!

• Testovanie 5 - 2017

• Naši piataci dosiahli veľmi dobré výsledky v Testovaní 5. V porovnaní s okolitými vidieckymi školami sme v SJL skončili na 2. mieste a v MAT na 4. mieste. Percentuálne sme boli aj v MAT aj v SJL nad celoslovenským priemerom.