• Tepovanie v škôlke

• Na internete sa objavila ponuka firmy Jovitep, že prídu zdarma vytepovať škôlku, ak nazbiera dostatok lajkov na Facebooku. Po veľkom počte lajkov chalani svoje slovo splnili a škôlku vytepovali. Pni učiteľky sa im za to odvďačili milým pohostením.

• Pomôcky pre žiakov do 1. ročníka

• Zošity:            č. 513               3 ks (matematika, prvouka)

č. 511               5 ks (písanie)

č. 440               1 ks (veľký čistý)

č. 520               1 ks (malý čistý na náboženskú výchovu)

č. 644               1 ks (slovníček)

Ceruzka č. 2 – 3 ks

Farbičky musia obsahovať rôzne farby (aspoň 10), strúhadlo, guma, pravítko

Prezúvky s bledou podrážkou, z hľadiska bezpečnosti je vhodná plná obuv

Výtvarná výchova: výkres A4 – 20 ks, výkres A3 – 10 ks, vodové farby, temperové farby, 2 ploché štetce (hrubý, tenký), 2 guľaté štetce (hrubý, tenký), farebný papier, nožnice, lepidlo, plastový pohár na vodu, igelitový obrus na lavicu, handrička, plastelína, voskovky, tuš.                                                                               Všetko podpísané v škatuli alebo v kufríku (výkresy a farebný papier bude v skrini).

Telesná výchova: tepláková súprava, tričko, ponožky, športová obuv.

Hygienické potreby: toaletný papier, tekuté mydlo, hygienické vreckovky.

Sedačka na stoličku s mašľami alebo gumičkami na upevnenie.

Všetky pomôcky na VV a TV musia byť podpísané!