• Maškarný ples

• Rodičovská rada pri ZŠ s MŠ v Trakoviciach oznamuje, že tradičný maškarný ples sa uskutoční v netradičnom termíne 19. 5. 2019 (nedeľa).

• Trakovická loptička 2019

• Dňa 20. 2. 2019 sa v telocvični ZŠ s MŠ Trakovice uskutočnil 12. ročník stolno-tenisového turnaja – Trakovická loptička. Turnaj bol aj 7-krát spomienkou na Martina Jankecha – žiaka našej školy a hráča OSTK Malženice, ktorý tragicky zahynul. Turnaja sa zúčastnilo 24 žiakov (16 chlapcov a 8 dievčat) zo 7 škôl (Trakovice, Jaslovské Bohunice, Bučany, Leopoldov, Bojničky, ZŠ V. Šuleka Hlohovec a ZŠ Benkova Nitra). Turnaj sa hral najprv v skupinách a potom vylučovacím KO systémom. Turnaj žiakov vyhral Jakub Šupa (ZŠ s MŠ Bučany). Turnaj dievčat vyhrala Tamara Pavelková (ZŠ s MŠ Bojničky) pred Patríciou Nemčekovou a Máriou Masarovičovou - obe ZŠ s MŠ Trakovice.

• Dejepisná olympiáda

• Dňa 14. 2. 2019 sa v Hlohovci konalo Okresné kolo Dejepisnej olympiády. V kategórii F zvíťazil Samuel Šimanský pred Ivanom Kačincom. Samuel Šimanský zvíťazil ako piatak medzi šiestakmi a bol úspešným riešiteľom. V kategórii C bol Michal Kačinec úspešný riešiteľ a skončil na 5. mieste. V kategórii D skončila Paula Kollarovičová na 13. mieste. Gratulujeme!

• Krajské kolo v streľbe zo vzduchovej pušky ZŠ

• Dňa 8.2.2019 sa v Holíči uskutočnilo krajské kolo v streľbe zo vzduchovej pušky základných škôl. Ako víťazi okresu Hlohovec sme sa snažili nesklamať. A podarilo sa!!! V kategórii starších žiačok sa na druhom mieste umiestnila Kristínka Malovcová. V kategórii mladších žiačok bola Viktória Kačincová druhá a Adrika Piknová tretia. Družstvo starších žiakov (Kristínka Malovcová, Miško Kačinec a Kristián Puschenreiter) obsadili tretie miesto a družstvo mladších žiakov (Viki Kačincová, Adrika Piknová a Adam Škubla) skončili na druhom mieste. Kristínka Malovcová a Viki Kačincová postúpili na MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA do Košíc.

• Biologická olympiáda

• V okresnom kole biologickej olympiády obsadila naša žiačka Alžbeta Hercegová 1. miesto. Žiačky Hana Pekarovičová a Veronika Valúchová boli úspešné riešiteľky. Gratulujeme!