• 2 percentá z dane

• Vážení  rodičia a priatelia trakovickej školy a škôlky,

obraciame sa na Vás s prosbou na darovanie  2% dane z príjmu na účet Rodičovského združenia pri základnej škole s materskou školou v Trakoviciach. Takto získané peňažné prostriedky sú použité na podporu výchovno – vzdelávacieho procesu našich detí.

Postup na poukázanie 2% dane z príjmu:

• Vyplňte tlačivo „Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby“. Uveďte sumu zodpovedajúcu 2% z Vašej zaplatenej dane z tlačiva „Potvrdenie o zaplatení dane“ (vystaví zamestnávateľ).
            • Obidve tieto tlačivá (Vyhlásenie a Potvrdenie) prineste do školy/škôlky alebo doručte na daňový úrad Vášho bydliska do 30.4.2020.

Rodičovské združenie ďakuje všetkým, ktorí mu po minulé roky poukázali 2% dane z príjmu a rozhodli sa tak urobiť aj teraz.

• Maškarný ples

• Rodičovská rada pri ZŠ s MŠ Trakovice pozýva deti a rodičov na Maškarný ples, ktorý sa uskutoční 8. 2. 2020 od 15:00 v KD Trakovice. Čaká Vás prehliadka masiek, pestrá tombola, zábava s kamarátmi a odmena pre každú masku.

• Okresné kolo vo volejbale

• Dňa 21. a 23. 1. 2020 sa konalo v Hlohovci okresné kolo žiakov a žiačok vo volejbale. Oba naše tímy zvíťazili a postúpili do krajského kola. Gratulujeme!