• Zber papiera

• V dňoch od 17. 5. do 21. 5. 2021 sa uskutočnil na našej škole Zber papiera. Najviac papiera priniesli žiaci 2. A, 4. A a 8. A triedy. V priemere na žiaka priniesli najviac papiera žiaci 4. A, 8. A a 2. A triedy. Najviac papiera priniesli: Hlavandová - 2. A, Krchňavý - 8. A a Kukumberg 4. A trieda.

• Matematická Pytagoriáda

• Dňa 14. 4. 2021 sa konalo online formou okresné kolo matematickej Pytagoriády. V kategórii P4 skončil Samuel Oliver na 6. mieste, Tomáš Ďuriš na 11. mieste a Magdaléna Hrušková na 12. mieste. Všetci boli úspešnými riešiteľmi. V kategórii P5 zvíťazil David Škubla, 2. mieste delili Adam Jalšovský a Petra Mucinová, Natália Hlavandová bola na 15. mieste. Všetci boli úspešnými riešiteľmi. V kategórii P6 skončila Lenka Mucinová na 9. mieste. Zároveň bola úspešná riešiteľka. V kategórii P7 skončil Samuel Šimanský na 7. mieste. Takisto bol úspešný riešiteľ. Gratulujeme!

• Krajské kolo Geografickej olympiády

• V piatok, dňa 16. 4. 2021 sa konalo online formou Krajské kolo Geografickej olympiády, kde našu školu reprezentoval žiak 7. A triedy Samuel Šimanský, ktorý skončil s 94 bodmi zo 100 na 3. mieste v konkurencii 20 žiakov. Gratulujeme!

• Zápis do 1. ročníka

• Milí rodičia, od 12.4.2021 je sprístupnená elektronická prihláška na zápis do 1. ročníka. Prihláška je aktívna v hlavnom menu stránky našej školy do 16.4.2021.