• Jazykové súťaže

• Hodžov novinový článok

Júlia Vančová, žiačka 9.B triedy, sa zúčastnila  celoslovenskej literárnej súťaže HNČ, ktorú organizujú ZŠ s MŠ M. Hodžu  v spolupráci s Ústavom politických vied SAV a vydavateľstvom SAV Veda. 14. ročník  sa niesol pod témou Ako vnímať svet otvorenými očami.  Zo 139 prác  sa Júlia umiestnila v zlatom pásme. K úspechu jej blahoželáme a tešíme sa spolu s ňou.

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

Tešíme sa aj z úspechu  Viktórie Masnicovej, žiačky 9.B triedy, ktorá  sa zapojila do okresného kola jazykovej súťaže a  umiestnila sa na  peknom treťom mieste. Gratulujeme.

• Geografická olympiáda

• S radosťou oznamujeme, že žiak Samuel Šimanský (8.A) sa v súťaži okresného kola geografickej olympiády kategória E,  pod vedením Mgr. R. Slováka umiestnil na prvom miete a postupuje na krajské kolo. Gratulujeme.

• Ag testy pre žiakov.

• Práve bolo spustené zisťovanie záujmu o ďalšie domáce Ag testy pre žiakov. Za každé dieťa je treba zadať záujem samostatne. Záujem je možné zahlásiť v edupage v sekcii "Prihlasovanie". Zisťovanie prebieha do 23.2.2022 do 12:00.

• Biologická olympiáda

• S radosťou oznamujeme, že žiačky Natália Kováčiková a Júlia Vančová (9.B) sa v súťaži okresného kola biologickej olympiády kategória C, pod vedením pani učiteľky Ing. A. Holickej umiestnil na druhom resp. piatom mieste a sú úspešné riešiteľky.  Natála Kováčiková zároveň postupuje na krajské kolo. Gratulujeme.

• Dejepisná olympiáda

• S radosťou oznamujeme, že žiak Samuel Šimanský (8.A) sa v súťaži okresného kola dejepisnej olympiády kategória D, s počtom bodov 89,5 z 90 možných pod vedením Mgr. K. Hercegovej umiestnil na prvom miete a postupuje na krajské kolo. Gratulujeme.