• Besedy s príslušníkmi PZ SR

• V dňoch 23.,24. a 28.11.2022 sa na škole uskutočnili besedy s príslušníkmi PZ SR. Témy besied so žiakmi druhého stupňa sa týkali prevencie drogových závislostí, šikany a kyberšikany. Žiaci prvého stupňa absolvovali besedu na tému dopravnej výchovy.

• Vyhodnotenie zberu papiera.

• Prinášame výsledky jesenného zberu papiera, ktorý sa uskutočnil minulý týždeň:

Celkovo sme vyzbierali 700kg kartónovej lepenky a 8640kg triedeného papiera.

V kategórii tried sa na prvom mieste umiestnila trideda 1.A (3324kg), na druhom mieste 4.A (895 kg) a na treťom mieste 5.A (679 kg). Hmotnosti sme prepočítavali na počet žiakov v triede.

V kategórii jedniotlivcov sú víťazmi žiaci 1.A triedy a to:  Hanka Hlavandová (1566 kg), Tomáš Beňo (859kg) a Jakub Súkup (363 kg).

Víťazom srdečne gratulujeme a pripravujeme ceny pre kolektívy aj jednotlivcov.