• Nadpis

        • Okresné kolo Hlohovec 2003

          2. miesto Marcel Tolarovič

           

          Krajské kolo Hlohovec 2003

          Marcel Tolarovič

           

          Okresné kolo 2005

          Dátum: 10. 11. 2005

          Miesto: ZK Slovakofarma Hlohovec

          Počet hráčov: 37

          Dievčatá:

          1. Petra Heldová                        ZŠ M. R. Štefánika Hlohovec
          2. Gabriela Magálová                 ZŠ Podzámska Hlohovec
          3. Katarína Zavarská                  ZŠ Šulekovo
          4. Kristína Zemanová                ZŠ Podzámska Hlohovec
          5. Nikoleta Drgoňová                ZŠ s MŠ Trakovice

          Chlapci:

          1. Marek Karaba                        ZŠ Koperníkova Hlohovec
          2. Matúš Andel                          ZŠ Koperníkova Hlohovec
          3. Lukáš Oravec                        ZŠ s MŠ Pastuchov

             11. Marián Martinkovič                 ZŠ s MŠ Trakovice

             13. Ľubomír Brisuda                     ZŠ s MŠ Trakovice

             14. Peter Kubiš                          ZŠ s MŠ Trakovice

           

          Okresné kolo 2007

          Dátum: 13. 11. 2007

          Miesto: ZŠ Koperníkova Hlohovec

          Počet hráčov: 51

          Dievčatá:

          1. Monika Cepková                ZŠ s MŠ Trakovice

          2. Katarína Hadvigerová        ZŠ s MŠ Trakovice

          3. Daniela Gulašová               ZŠ Koperníkova Hlohovec

          Chlapci:

          1. Igor Ilovič                         ZŠ Dolné Zelenice

          2. Jozef Lošonský                  CZŠ Hlohovec

          3. Marián Martinkovič             ZŠ s MŠ Trakovice

          Krajské kolo – DK Hlohovec

          Monika Cepková                    ZŠ s MŠ Trakovice - 5. miesto.

           

          Okresné kolo 2008

          CH – 21 a D - 11

          Chlapci:

          1. Marek Mužila                     ZŠ s MŠ Trakovice 9. A

          2. Lukáš Nižňanský               ZŠ A. Felcána Hlohovec

          3. Šimon Peter Chudý           ZŠ s MŠ Trakovice 8. A

          6. Marián Martinkovič           ZŠ s MŠ Trakovice 9. B

          7. Adam Šipkovský               ZŠ s MŠ Trakovice 8. A

          Dievčatá:

          1. Katarína Hadvigerová        ZŠ s MŠ Trakovice 9. B

          2. Monika Cepková               ZŠ s MŠ Trakovice 9. A

          3. Stanislava Piknová           ZŠ s MŠ Trakovice 9. A

          Školy:

          1. ZŠ s MŠ Trakovice (Mužila/Hadvigerová)

          2. ZŠ s MŠ Trakovice (Chudý/Cepková)

          3. ZŠ s MŠ Trakovice (Martinkovič/Piknová)

           

          Okresné kolo 2009

          Dňa 21. októbra 2009 sa konalo v Hlohovci okresné kolo v šachu ZŠ.

          Hralo sa na 5 kôl po 2x20 minút. Turnaja sa zúčastnilo 19 žiakov.

          Tabuľka po 5 kolách:

          1.         Jakub Vrtík – Gymnázium Hlohovec 4,5 boda

          2.         David Zakuťanský – Gymnázium Hlohovec 4 body

          3.         Adam Šipkovský – ZŠ s MŠ Trakovice 4 body

          Ďalšie umiestnenie našich žiakov:

          4. Marek Durdy 3,5 boda

          6. Teodor Polakovič 3,5 boda

          9. Šimon Peter Chudý 3 body

           

          Okresné kolo 2010

          Dátum: 11. 11. 2010

          Miesto: ZŠ Koperníkova Hlohovec

          Chlapci:

          1. Marek Durdy             ZŠ s MŠ Trakovice                4. A
          2. Matúš Andel              ZŠ Koperníkova Hlohovec
          3. Adrián Seewald         ZŠ Koperníkova Hlohovec

          Dievčatá:

          1. Magdaléna Biščová               ZŠ M. R. Štefánika Hlohovec
          2. Kristína Haulišová                 ZŠ Koperníkova HC
          3. ???
          4. Barbora Vendleková              ZŠ s MŠ Trakovice

           

          Okresné kolo 2011

          Chlapci:

          Marek Durdy

          Alexander Žemla

          Lukáš Šimek

          Dievčatá:

          Patrícia Straská

          Lenka Jančovičová

          Barbora Baroňová

           

           

          Okresné kolo 2012

          Dňa 22. 11. 2012 sa v KD v Trakoviciach konalo okresné kolo v šachu žiakov a žiačok. Turnaj sa rozhodlo usporiadať SCVČ Trakovice. CVČ Dúha Hlohovec tento rok okresné kolo neorganizovalo, lebo SAŠS vyradila šach zo svojho kalendára a ďalším dôvodom bol nedostatok peňazí (sic!). Turnaja sa zúčastnilo celkovo 34 hráčov z okresu Hlohovec – 28 chlapcov a 6 dievčat. Chlapci hrali zrýchlený rapid šach systémom 7 kôl na 2x15 minút bez zapisovania partie. Dievčatá hrali obdobne, ale systémom každá s každou 5 kôl. Riaditeľom turnaja bol šéf SCVČ Trakovice – Rastislav Murín a hlavným rozhodcom Bystrík Tupý.

          Výsledky najlepších hráčov:

          Dievčatá:

          Miesto             Meno                                      Body               Škola

          1                      Kristína Haulišová                 5                      ZŠ Koperníkova Hlohovec

          2                      Tamara Šimkaninová              4                      Gymnázium Hlohovec

          3                      Patrícia Straská                    3                      ZŠ s MŠ Trakovice

          4                      Adriana Límová                     2                      ZŠ s MŠ Trakovice

          5                      Lenka Jančovičová                1                      ZŠ s MŠ Trakovice

          6                      Monika Jančovičová               0                      ZŠ s MŠ Trakovice

          Chlapci:

          Miesto             Meno                                      Body                          Škola

            1                    Martin Majtán                         6,5                  ZŠ s MŠ Leopoldov

            2                    Matúš Drgoň                            6                   Gymnázium Hlohovec 

            3                    Branislav Löffler                     5,5                 Gymnázium Hlohovec 

           4-6                 Adrián Seewald                        5                   Gymnázium Hlohovec 

                                  Alexander Žemla                     5                    ZŠ s MŠ Trakovice

                                  Marek Durdy                            5                   Ratkovce

          7-13                Stanislav Pekarovič                  4                   ZŠ s MŠ Trakovice

                                  Jakub Hrabovský                     4                    ZŠ Koperníkova Hlohovec

                                  Tomáš Adámek                       4                    ZŠ sv. Jozefa Hlohovec

          Viktor Tuma                             4                   ZŠ Podzámska Hlohovec

                                  Aleš Rus                                   4                    ZŠ s MŠ Pastuchov

                                  Patrik Beško                             4                   ZŠ s MŠ Trakovice

                                  Filip Pavlík                               4                    ZŠ Podzámska Hlohovec

          14-15              Marek Žitník                           3,5                  ZŠ Podzámska Hlohovec

                                  Patrik Zvolenec                       3,5                 ZŠ Podzámska Hlohovec

          16-18              Martin Gažovič                        3                    ZŠ s MŠ Trakovice

                                  Lukáš Šimek                            3                                ZŠ s MŠ Trakovice

                                  Denis Paulovič                         3                    ZŠ s MŠ Trakovice

          19-23              Patrik Kolarovič                     2,5                  ZŠ s MŠ Trakovice

                                  Martin Podhorský                  2,5                   ZŠ s MŠ Trakovice

                                  Lucas  Kysucký                      2,5                              ZŠ Podzámska Hlohovec

                                  Adam Fink                             2,5                  ZŠ Podzámska Hlohovec

                                  Dominik Špalek                     2,5                   ZŠ Podzámska Hlohovec

          24-26              Adam Žovinec                         2                    ZŠ Podzámska Hlohovec

                                  Ezechiel Guillaume                 2                     ZŠ Podzámska Hlohovec

                                  David Bunček                          2                               ZŠ s MŠ Trakovice

           27                   Dávid Masár                           1,5                              ZŠ s MŠ Trakovice

           28                   Adam Kopányi                         1                   ZŠ Podzámska Hlohovec

           

          Okresné kolo 2013

          Dňa 14. 11. 2013 sa v KD v Trakoviciach konalo Okresné kolo v šachu žiakov a žiačok okresu Hlohovec. Chlapcov bolo 24 a dievčat 6. Chalani hrali 7 kôl na 2x15 minút a dievčatá každá s každou.

          Chlapci:

          1. Marek Durdy - Ratkovce

          2. Marek Poláčik - ZŠ Koperníková Hlohovec

          3. Jakub Hrabovský - ZŠ Koperníkova Hlohovec

          Dievčatá:

          1. Tamara Šimkaninová          Gymnázium Hlohovec

          2. Kristína Haulišová             ZŠ Koperníkova Hlohovec

          3. Adriána Límová                 ZŠ MŠ Trakovice

          Hodnotenie škôl:

          Turnaja sa zúčastnili 4 školy - ZŠ MŠ Trakovice, ZŠ Koperníkova Hlohovec, Gymnázium Hlohovec a CZŠ Hlohovec.

          1. ZŠ Koperníkova Hlohovec (Haulišová a Poláčik)

          2. ZŠ MŠ Trakovice (Límova a Paulovič)

          3. ZŠ MŠ Trakovice (Jančovičová a Gažovič)

           

          Okresné kolo 2014

          Dňa 29. októbra 2014 sa v Trakoviciach konali majstrovstvá okresu Hlohovec v šachu.

          Hráčov bolo 28, z toho 21 chlapcov a 7 dievčat zo 7 škôl – Trakovice, Bojničky, Dvorníky, Gymnázium Hlohovec, CZŠ Hlohovec, ZŠ Podzámska Hlohovec a ZŠ Koperníkova Hlohovec.

          Chlapci hrali systémom na 7 kôl po 2x15 minút.

          Dievčatá hrali každá s každou 6 kôl tiež 2x15 minút.

          Turnaj dievčat:

          1.         Tamara Šimkaninová – Gymnázium Hlohovec

          2.         Kristína Haulišová – ZŠ Koperníkova Hlohovec

          3.         Simona Kohýlová – ZŠ s MŠ Dvorníky

          4.         Adriana Límová – ZŠ s MŠ Trakovice

          Turnaj chlapcov:

          1.         Matej Sedláček – ZŠ Koperníkova Hlohovec

          2.         Andrej Mikuš - CZŠ Hlohovec

          3.         Marek Poláčik – ZŠ Koperníkova Hlohovec

          4.         Patrik Borovský – ZŠ s MŠ Trakovice

          Hodnotenie škôl:

          1.         ZŠ Koperníkova Hlohovec – Haulišová a Sedláček

          2.         ZŠ s MŠ Trakovice – Límová a Borovský

          3.         ZŠ s MŠ Trakovice – Cepková a Durdy

           

          Okresné kolo 2015

          Dňa 6. 11. 2015 sa v KD v Trakoviciach konalo okresné kolo v šachu. Turnaja sa zúčastnilo 41 hráčov - 34 chlapcov a 7 dievčat. Natália Cepková získala v kategórii dievčat 3. miesto. Turnajov sa zúčastnilo 5 škôl a v hodnotení škôl získala naša škola 2. a 3. miesto.

          Chlapci:

          1          Poláčik Marek                        ZŠ Koperníkova HC  7

          2          Hrabovský Jakub                   ZŠ Koperníkova HC  6

          3          Mikuš Andrej                         CZŠ Hlohovec           5,5

          4          Gažovič Martin Bronislav         ZŠ s MŠ Trakovice     5

          5          Borovský Patrik                     ZŠ s MŠ Trakovice     4,5

          6          Durdy Šimon                         ZŠ s MŠ Trakovice     4,5

          7          Herceg Samuel                       ZŠ s MŠ Trakovice     4,5

          8          Januščák Ondrej                     ZŠ s MŠ Trakovice     4,5

          9          Bokor Tomáš                          ZŠ s MŠ Trakovice     4

          10        Bunček Dávid                        ZŠ s MŠ Trakovice     4

          11        Daniška Dušan                       ZŠ s MŠ Trakovice     4

          Dievčatá:

          1          Haulišová Kristína      ZŠ Koperníkova         6

          2          Kohýlová Simona       ZŠ  a MŠ Dvorníky    5

          3          Cepková Natália         ZŠ a MŠ Trakovice    4

          4          Činčurová Adriana     ZŠ a MŠ Trakovice    2,5

          5          Spáčilová Simona       ZŠ  a MŠ Dvorníky    2

          6          Karabová Veronika    ZŠ a MŠ Trakovice    1,5

          7          Valková Adriana        ZŠ a MŠ Trakovice    0

          Školy:

          1.         ZŠ Koperníkova Hlohovec (Haulišová - Poláčik)

          2.         ZŠ s MŠ Trakovice (Cepková - Gažovič)

          3.         ZŠ s MŠ Trakovice (Činčurová - Borovský)

           

          Okresné kolo 2016

          Dňa 26. 10. 2016 sa uskutočnilo v Trakoviciach okresné kolo v šachu, ktoré ovládli pri neúčasti hráčov z Hlohovca naši žiaci. Turnaja sa zúčastnilo 25 chlapcov a 7 dievčat. V kategórii žiakov vyhral David Bunček pred Patrikom Borovským a Šimonom Durdym. V kategórii dievčat zvíťazila Simona Kohýlová z Dvorníkov pred Karolínou Gerincovou a Natáliou Cepkovou.

          Okresné kolo 2017

          Okresné kolo v šachu Hlohovec 2017 - žiaci

                   

          Konečné poradie po 7. kolách

                         

          Por.

          č.

          Meno

          FED

          Elo

          Klub

          Body

          TB1

          TB2

          TB3

           

          1

          5

          Durdy  Šimon

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Trakovice

          6,5

          32

          23

          29

           

          2

          1

          Mikuš Andrej

          SVK

          1000

          CZŠ Hlohovec

          6

          29,5

          20

          23

           

          3

          26

          Špalek  Dominik

          SVK

          1000

          GIK Hlohovec

          5,5

          25

          17

          18

           

          4

          25

          Šilhavý Peter

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Trakovice

          5

          32

          22

          20

           

          5

          15

          Kukla  Adam

          SVK

          1000

          ZŠ Podzámska Hlohovec

          5

          30,5

          21

          18

           

          6

          19

          Nagy Patrik

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Trakovice

          4,5

          20

          15

          11

           

          7

          8

          Gese Jakub

          SVK

          1000

          GIK Hlohovec

          4

          29

          21

          12

           

          8

          3

          Bunček  Šimon

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Trakovice

          4

          28

          20

          14

           

          9

          4

          Daniška Dušan

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Trakovice

          4

          27,5

          20

          11

           

          10

          21

          Toráč Kvetoslav

          SVK

          1000

          ZŠ Podzámska Hlohovec

          4

          26,5

          19

          14

           

          11

          6

          Ferenc  Erik

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Trakovice

          4

          25,5

          19

          12

           

          12

          12

          Husár Filip

          SVK

          1000

          CZŠ Hlohovec

          3,5

          25,5

          18

          11

           

          13

          18

          Miklošík Filip

          SVK

          1000

          GIK Hlohovec

          3,5

          23

          15

          8,8

           

          14

          24

          Šilhavý Michal

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Trakovice

          3

          31

          22

          11

           

          15

          10

          Hulala Samuel

          SVK

          1000

          GIK Hlohovec

          3

          26

          19

          7

           

          16

          14

          Kollár František

          SVK

          1000

          CZŠ Hlohovec

          3

          25

          17

          8,5

           

          17

          20

          Potanko Martin

          SVK

          1000

          GIK Hlohovec

          3

          24,5

          17

          7,8

           

          18

          2

          Antala  Jakub

          SVK

          1000

          GIK Hlohovec

          3

          20

          14

          6

           

          19

          11

          Husár Alex

          SVK

          1000

          CZŠ Hlohovec

          3

          19

          14

          6,3

           

          20

          9

          Grajciar  Marek

          SVK

          1000

          CZŠ Hlohovec

          2,5

          22

          17

          5,5

           

          21

          16

          Macháček  Maximilián

          SVK

          1000

          GIK Hlohovec

          2,5

          18,5

          13

          4,3

           

          22

          23

          Černý  Lukáš

          SVK

          1000

          ZŠ Podzámska Hlohovec

          2

          18

          12

          3,5

           

          23

          7

          Gajarský Luboš

          SVK

          1000

          CZŠ Hlohovec

          2

          18

          11

          3

           

          24

          17

          Miklovič Jakub

          SVK

          1000

          GIK Hlohovec

          1,5

          23,5

          17

          4

           

          25

          13

          Kolarovič Matej

          SVK

          1000

          GIK Hlohovec

          1,5

          21

          14

          3,3

           

          26

          22

          Vrľák  Ondrej

          SVK

          1000

          GIK Hlohovec

          1,5

          16,5

          12

          2,5

           
                               

          Okresné kolo v šachu Hlohovec 2017 - žiačky

                   

           

          Konečné poradie po 7. kolách

                       

           

          Por.

          č.

          Meno

          FED

          Elo

          Klub

          Body

          TB1

          TB2

          TB3

           

           

          1

          4

          Kohýlová Simona

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Dvorníky

          5,5

          16

          11

          13

           

           

          2

          1

          Katrušáková Klára

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Trakovice

          4,5

          17

          11

          11

           

           

          3

          7

          Švihoríková Katarína

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Dvorníky

          3

          18

          13

          7

           

           

          4

          2

          Žemlová Elena

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Trakovice

          2,5

          19

          13

          5,3

           

           

          5

          5

          Mináriková Simona

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Dvorníky

          2

          19

          14

          5,8

           

           

          6

          3

          Fabiánová  Sofia

          SVK

          1000

          GIK Hlohovec

          2

          19

          14

          4,3

           

           

          7

          6

          Bojnanská  Viktória

          SVK

          1000

          ZŠ s MŠ Dvorníky

          1,5

          20

          14

          3,3

           

           

                                             

          Dňa 24. 10. 2017 sa v malej telocvični GIK v Hlohovci konalo okresné kolo v zrýchlenom šachu žiakov, žiačok a študentov. V kategórii žiakov vyhral Šimon Durdy (ZŠ s MŠ Trakovice) a v kategórii žiačok zvíťazila Simona Kohýlová (ZŠ s MŠ Dvorníky). V turnaji študentov bol najlepší Patrik Černý (GIK Hlohovec).  Turnaja sa zúčastnilo celkovo 39 hráčov zo 6 škôl okresu Hlohovec (ZŠ s MŠ Trakovice, ZŠ s MŠ Dvorníky,  CZŠ Hlohovec, ZŠ Podzámska Hlohovec, GIK Hlohovec, OA  Hlohovec).

          Hodnotenie škôl:

          1. ZŠ s MŠ Trakovice - Durdy  Šimon a Katrušáková Klára
          2. ZŠ s MŠ Trakovice - Šilhavý Peter a Žemlová Elena
          3. GIK Hlohovec -  Špalek  Dominik a Fabiánová  Sofia

             

          Okresné kolo v šachu Hlohovec 2017 - študenti

                   

          Konečné poradie po 5. kolách

                       

          Por.

          č.

          Meno

          FED

          Elo

          Klub

          Body

          TB1

          TB2

          TB3

             

          1

          6

          Černý Patrik

          SVK

          1422

          GIK  Hlohovec

          5

          10

          6

          10

             

          2

          4

          Řežicha Samuel

          SVK

          1000

          GIK  Hlohovec

          4

          11

          6

          6

             

          3

          2

          Šurab Lukáš

          SVK

          1000

          GIK  Hlohovec

          3

          12

          7

          3

             

          4

          3

          Ľuba Lukáš

          SVK

          1000

          OA  Hlohovec

          2

          13

          8

          1

             

          5

          5

          Vatter  Michal

          SVK

          1000

          GIK  Hlohovec

          1

          14

          9

          0

             

          6

          1

          Babulic  Patrik

          SVK

          1000

          GIK  Hlohovec

          0

          15

          9

          0