• Deň Zeme

• Deň Zeme sme na našej škole so žiakmi oslávili rôznymi aktivitami: robili sme projekty, recyklovali aj upcyklovali sme, sadili muškáty a robili rôzne skupinové práce, realizovali sme tematické vyučovanie a čítanie, kvízy, pozreli sme si umelecké fotografie a obrazy -nielen zo sveta prírody - na výstave miestnych umelcov v KD.

• Pytagoriáda - okresné kolo

• V okresnom kole súťaže Pytagoriáda sa žiačka Tatiana Piknová umiestnila na 3. mieste a žiak David Škubla na 1. mieste.

David bojoval aj v súťaži Matematická olympiáda a ani v okresnom kole tejto súťaže nenašiel premožiteľa a umiestnil sa na 1. mieste.    Srdečne gratulujeme.

• Biologická olympiáda kategória E

• V okresnom kole biologickej olympiády v kategórii E (geologická odbornosť) sa na 1. mieste umiestnila naša žiačka Elisabeth Kocianová. Tešíme sa a srdečne gratulujeme.

• Literárna súťaž - vyhodnotenie

• Marec - mesiac knihy.

Dnes sme vyhodnotli marcovú súťaž : Hádaj, kto som? Zo všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali osem žiakov, ktorí ako odmenu dostali detskú knihu. Ostatné deti sa potešili malej sladkej odmene.