• Slávik Slovenska

• Dňa 17. mája 2017 organizovalo CVČ Dúha v Hlohovci - miesto konania ZUŠ Pribinova ul., okresné kolo speváckej súťaže „Slávik Slovenska 2017“, na ktorom sa zúčastnilo 25 žiakov z 12 základných škôl v okrese Hlohovec. V kategórii žiakov 4. - 6. ročníka zvíťazila Jasmína Suchoňová a v kategórii žiakov 7. - 9. ročníka vyhrala Adriana Kollárová. Gratulujeme!

• Konkurz na riaditeľa školy

• Obec Trakovice vyhlasuje výberové konanie na riaditeľa ZŠ s MŠ Trakovice.

Požadované kvalifikačné predpoklady pre uchádzačov:

- odborná a pedagogická spôsobilosť požadovaná pre základné školy v zmysle vyhlášky MŠ SR č.

437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady  a osobitné kvalifikačné požiadavky

pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov,

- najmenej päť rokov pedagogickej praxe,

Iné kritériá a požiadavky:

- znalosť príslušnej legislatívy,

- komunikatívnosť,

- riadiace a organizačné schopnosti,

- osobné a morálne predpoklady,

- zdravotná spôsobilosť na prácu,

- spôsobilosť používať slovenský jazyk v úradnom styku,

- práca s počítačom (práca s internetom, Excel, Word, PowerPoint a iné.).

Zoznam dokladov, ktoré účastník predkladá do výberového konania:

- prihláška do výberového konania,

- profesijný životopis,

- overené kópie dokladov o vzdelaní,

- doklad o bezúhonnosti – výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,

- potvrdenie o odbornej a pedagogickej praxi,

- písomne spracovaná koncepcia pre príslušnú materskú  školu,

- súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania podľa zákona č.

122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Prihlášky zasielajte v termíne do 6. júna 2017 na adresu:

Obecný úrad Trakovice 38, 91933

Obálku označte: „Výberové konanie – riaditeľ ZŠ s MŠ Trakovice 10, 919 33“.

„Neotvárať„ (rozhodujúci je dátum doručenia na OÚ Trakovice)

Vyhlasovateľ výberového konania si vyhradzuje právo nezaradiť do výberového konania

uchádzačov, ktorí nespĺňajú požadované podmienky. Uchádzačom, ktorí splnia podmienky, bude

termín a miesto výberového konania oznámený písomne najmenej 7 dní pred jeho konaním.

Bližšie informácie na: 033/7910085.

V Trakoviciach dňa 16. 5. 2017                                                  Ing. Ľudovít Tolarovič

• Zber papiera

• V dňoch 22. až 26.5. 2017 sa uskutočnil na našej škole zber papiera. Pri škole ol odstavený kontajner na papier. V súťaži tried vyhrala trieda 4. A - 2094 kg, pred 6. A triedou - 2129 kga 6. B triedou - 1715 kg.  Trieda 4. A mala viac kilov na žiaka. V súťaži žiakov vyhrala Tatiana Adamková pred Jakubom Hincom a Samuelom Malovcom.