• Dejepisná olympiáda.

• Dávame do pozornosti, že žiak Samuel Šimanský bol prvý v krajskom kole Dejepisnej olympiády a postúpil do celoštátneho kola, ktoré sa bude konať už budúci víkend v Bratislave. Samkovi držíme palce...

• Projekt SSTZ ,,Stolný tenis do škôl ,,

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Projekt SSTZ ,,Stolný tenis do škôl ,, .

Projekt SSTZ ,,Stolný tenis do škôl ,, je projektom Slovenského stolnotenisové zväzu. Cieľom Projektu je zvýšenie popularizácie stolného tenisu medzi najmenšími, zvýšenie registrovanej ako aj neregistrovanej mládežníckej základne. Postupne vytvoriť dlhodobý projekt rozvoja školského športu so zameraním na najmladšie ročníky a vytvoriť podmienky pre možnosť zapojiť deti do dlhodobých športových aktivít. V rámci projektu bol základnej škole odovzdaný nový stolnotenisový stôl a rôzne ďalší materiál. Propagácie sa zúčastnili reprezentantky Slovenska v stolnom tenise Ema Labošová a Simona Horváthová.

• Naši žiaci sa úspečne zúčastnili okresného kola matematickej pytagoriády.

Vo svojich klategóriách školu reprezentovali:

David Škubla (1. miesto), Samuel Šimanský (2. miesto), Juraj Lackovič (3. miesto), Scarlet Rihová, Barbora Mucinová, Laura Hlavandová, Miroslav Bartek, Nina Ďurišová, Katarína Bolečková, Jozef Škrobák, Veronika Mucinová, Nikola Lukáčová, Nela Krchňavá, Adam Jalšovský, Matúš Ardan

• Olympiády.

• S potešením oznamujeme, že žiak Kristián Katrinec vyhral okresné kolo biologickej olympiády kategória D.

Zároveň žiak David Škubla vyhral okresné kolo matematickej olympiády kategória Z6. V matematickej olympiáde v kategórii Z7 pekne reprezentovali školu aj Matúš Ardan a Matej Drgoň

Najvačší úspech dosiahol žiak Samuel Šimanský, ktorý vyhral krajské kolo geografickej olympiády v kategórii E  a bude nás reprezentovať v celoslovenskom kole.