• Okresné kolo Putujeme za ľudovou piesňou

• V okresnom kole súťaže Putujeme za ľudovou piesňou, ktorá sa konala 21. 3. 2017 v Hlohovci sme získali tieto ocenenia: Kategória sólo - Adriana Kollárová - 1. miesto. Kategória duo - Lucia Martinovičová a Denisa Martinovičová - 1. miesto. Kategória spevácke skupiny - Jasmína Suchoňová, Vanesa Vonšáková, Adriana Križanová, Rebeka Bunčeková - 1. miesto. Gratulujeme!

• Obmedzenie dodávky vody

• Vážení rodičia, vzhľadom na obmedzenie dodávky vody dňa 29.3.2017 ukončíme vyučovanie 4. vyučovacou hodinou o 11:05 hod. Obed a desiata budú zabezpečené.

• Zápis prvákov

• Dňa 3.4. 2017 od 13:30 do 17:00 v budove ZŠ s MŠ Trakovice sa uskutoční zápis prvákov. Rodičia si musia priniesť rodný list dieťaťa (originál + fotokópia) a 15 € na pomôcky.

Čo pre Vašich prváčikov ponúkame:

• učenie sa hrou,
            • vyučovanie počítačových zručností,
            • možnosť navštevovať školský klub detí až do 16:00 hod.,
            • kvalitnú desiatu a obedy v školskej jedálni,
            • SCVČ pôsobiace na ZŠ ponúka rôzne krúžky (športový, šikovné ruky, pečenia, divadelný, tanečný, klub SCVČ, ...)

Tešíme sa na Vás!

• Venujte Rodičovskému združeniu pri ZŠ s MŠ Trakovice 2 percentá

• Vážení rodičia a priatelia trakovickej školy a škôlky, obraciame sa na Vás s prosbou na darovanie  2% dane z príjmu na účet Rodičovského združenia pri základnej škole s materskou školou v Trakoviciach. Takto získané peňažné prostriedky sú použité na skvalitnenie výchovno – vzdelávacieho procesu našich detí.

Postup na poukázanie 2% (3%) dane z príjmu:

1. Z tlačiva „Potvrdenie o zaplatení dane“ (vystaví zamestnávateľ) je možné zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať:
            • 2% z Vašej zaplatenej dane – to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať. Táto suma musí byť minimálne 3 €.
            • 3% z Vašej zaplatenej dane, ak ste v roku 2016 dobrovoľnícky odpracovali minimálne 40 hodín a získate o tom Potvrdenie od organizácie, pre ktorú ste v roku 2015 dobrovoľnícky pracovali.

2.  Vyplňte tlačivo „Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby“, kde (okrem iného) v II. ODD. – ÚDAJE O PRIJÍMATEĽOVI doplňte:

• IČO/SID:37844849
            • Právna forma:Občianske združenie
            • Obchodné meno:Rodičovské združenie pri základnej škole s materskou školou v Trakoviciach
            • Sídlo-Ulica:Trakovice 10
            • Súpisné/orient. č.:10
            • PSČ:919 33
            • Obec:Trakovice

3.  Obidve tieto tlačivá (Vyhlásenie a Potvrdenie) prineste do školy/škôlky alebo doručte na daňový úrad Vášho bydliska do 30. 4. 2017.

Rodičovské združenie ďakuje všetkým, ktorí mu po minulé roky poukázali 2% dane z príjmu a rozhodli sa tak urobiť aj teraz.